Сучасні модні тренди змушують стежать за собою представників сильної статi не тільки регулярно відвідувати барбершопи, а й нахабно узурпувати у своєї другої половинки ще одну полицю у ванній під засоби для догляду та укладання, адже наприклад, гель для волосся чоловічий істотно відрізняється від жіночого, як втім і все інше з цієї категорії. Звичайно, якщо ти стежиш за трендсеттерами, то явно помітив тенденцію зірок стригтися супер коротко, як Венсан Кассель і Джастін Бібер, або, навпаки, відпускати шикарну гриву, як Джаред Лето або Джейсон Момоа. Правда, не дивлячись на збільшення кількості радикальних образів, старий добрий андеркат, квіф або помпадур для укладання яких доцільно використовувати віск для волосся чоловічий, як і раніше не втрачають популярності.
Чоловічі засоби для укладання: трошки історії і пара рекомендацій по вибору
Британські вчені, відомі своїм умінням проводити дивні дослідження, не так давно дослiджували знайдені в Ірландії, людські останки, що датуються близько трьохсотим роком до н.е. Цього разу співробітникам Університету Манчестера захотілося дізнатися більше про структуру волосся наших предків. Серед іншого вони виявили, що древній ірландець використовував засіб на основі соку сосни, щоб тримати шевелюру в узді. Тепер, цей з дозволу сказати гель для укладання волосся, чоловічий за всіма параметрами і точно 100% натуральний, вважають першим з відомих науці.
Ми не переконуємо тебе випитувати найдавніший рецепт у британських вчених, просто трошки поповнюємо твій багаж знань, але ти ж і так не думав, що стайлінг почався з ведмежого і свинячого жиру змішаних з воском в XIX столітті, правда? Так, кошти для укладання волосся для чоловіків і жінок теж, у всякому разі в масовому виробництві, з'явилися саме в той час, але сучасні аналоги за всіма параметрами перевершують перші боязкі кроки косметичної індустрії в сотні разів. Наприклад, зараз ти можеш сказати продавцю найближчому дрогері або своєму барберу, що тобі потрібен стайлінг для тонких, кучерявих або схильних до випадання волосся. Раніше такого ранжирування не було, що призводило до повального збільшення кількості людей з проблемами трихологіческого характеру
Крім можливості підібрати засіб, який не буде шкодити, а іноді навіть подбає про твою зачіску, тобі так само не складе труднощів знайти склад з певними властивостями. Всі кошти укладання волосся для чоловіків, класифікується за такими параметрами:
- Ефект. Паста для волосся чоловіча зафіксує волосся і зробить їх візуально матовими і текстурними. Гель для укладання, навпаки, створить «мокрий ефект», а бриолин додасть блиску.
- Сила фіксації. Максимальна тривалість ефекту в ідеальних умовах звичайно корисний параметр, але не забувай, що густе волосся складніше приручити, а з тонкими, навпаки, варто бути максимально уважним, щоб не переборщити.
- Швидкість фіксації. Це параметр часто називають гнучкістю або рухливістю, а характеризує він можливість зміни укладання без необхідності змивати засіб. Швидше за все фіксується лак і гель, ефект мусів і помад піддається коригуванню при правильному підході до питання, а зачесати на іншу сторону волосся укладене за допомогою воску або глини — простіше простого!
Знання цих трьох параметрів, плюс твого типу волосся, досить для грамотного вибору засобу для чоловічої укладання.
Засоби для укладання чоловічого волосся: переваги і недоліки
Переходимо до практичної сторони питання і розбираємося, чому ж популярні чоловічі засоби для укладання хороші і погані по порядку:
- Гель. Як би не старався Роналду, моді на мокрий ефект судилося повернуться не скоро, але якщо ти один із шанувальників подібного стилю, сміливо купуй гель для укладання. Майже всі вони на водній основі і в основному нешкідливі, що можна назвати їх найголовнішою перевагою. З іншого боку, гель не підходить для тонкого волосся, а якщо ти вирішиш заощадить може обсипатися тобі на плечі.
- Бриолин. Згадай свого дідуся, якщо його кудрям не зашкодило постійне використання помади, а цим в 40-х і ще два десятиліття після грішили як столичні франти, так і сільські трактористи, то можеш сміливо купувати бриолин. Помада для волосся — одне з найбільш натуральних засобів, яке до того ж дозволяє міняти укладку хоч 5 разів на день, після одиничного нанесення з ранку. Її ефект схожий з тим, що дає гель, але більш непомітний.
- Віск. Підходить лише для сухого волосся, ідеальний для текстурних стрижок, але при надлишку може надмірно сильно з'єднати волоски. Дарує шевелюрі ледь помітне сяйво на відміну від помади.
- Паста. Матирующий засіб для укладання, із середнім ступенем фіксації.
Переваги та недоліки лаку і мусу, як традиційного стайлінгу, всім відомі, так що не будемо загострювати на них увагу.
Ну і наостанок, давай все таки поглянемо правді в очі — чоловічий віск для волосся, гель або бриолин, потрібен тобі щоб розкішно виглядати, а значить, мати успіх у дівчат. Якщо ти раптом не знав, то якісь інші британські вчені, регулярно проводять опитування прекрасної половини людства, з метою з'ясувати, що приваблює, а що відштовхує жінок. Думаємо, тобі і так зрозуміло, що на побачення краще не приходити з немитою головою, але присутність мінімальної укладки зробить тебе привабливіше в очах кожної третьої дівчини! Гріх втрачати такий шанс, тим більше, що розтерти в пальцях віск і провести по коротким волоссям, куди як простіше, ніж спочатку їх вирівняти, потім накрутити і укласти, що деяким жінкам доводиться робити щодня!
Коментарі