Не у всіх чоловіків є час, бажання або можливості для того, щоб носити модні зачіски середньої довжини або подовжені. Тому, досить популярним варіантом є чоловічі стрижки під машинку. Багато з них настільки прості, що можуть бути виконані в домашніх умовах за наявності елементарних навичок і базового набору інструментів.
Одним з найбільш популярних, нехай і не найпростіших варіантів є стрижка, яку називають канадкою. Поговоримо про неї детальніше.
Стрижка канадка машинкою: що потрібно знати?
У даній чоловічiй стрижцi багато особливостей, оскільки існує різноманітність варіантів її виконання. Але більш-менш універсальні особливості - це:
- укорочення волосся на потилиці і скронях, плавний перехід до подовженого волосся на маківці;
- збільшення чубчика, який може доходити до 5 см;
- волосся зачісується назад або убік, додається елемент легкої неохайності.
Ключовим моментом першого пункту є якраз перехід. Фактично, на ньому акцентується увага, він повинен бути виділений як можна яскравіше. Що стосується чубчика, то тут все просто: більша довжина - ефектна укладка. І, нарешті, зачес волосся. Варіант «класика» - це все-таки назад. Втім, творчі люди часто експериментують з напрямком зачосом.
Інші модні чоловічі стрижки під машинку
Незважаючи на всю популярність канадки, у неї є кілька конкурентів. Тому розглянемо інші популярні варіанти.
Однією з найбільш елементарних чоловічих стрижок можна назвати універсальну. Іноді вона виконується навіть без того, щоб замінити насадку. Даний варіант через свою простоту користується популярністю під час навчання, а також серед тих чоловіків, якi стрижуть себе самостійно. Тому, можна дати коротку покрокову інструкцію:
- Визначення бажаної довжини волосся і вибір відповідної насадки - 9 мм, 12 мм і т.д.
- Початок стрижки. Стартує процедура з потиличної частини, а машинка йде назад від напрямку волосся.
- Після «обробки» потилиці по аналогії можна приступити до «обробки» верхівки та інших частин, що залишилися на головi.
Ще один популярний варіант - «бокс». В якості альтернативи йому зустрічається «напівбокс». Основна причина такої популярності цих варіантів - універсальність, практичність і досить естетичний зовнішній вигляд. Крім того, практично немає обмежень через густоту і структуру волосся. А ось неправильна форма черепа може зіпсувати враження від стрижки, так що це потрібно враховувати.
Говорячи про зачіски під машинку, не можна забувати про «їжачка». Цей варіант подобається чоловікам-любителям стирчачого волосся. Ідеальний «клієнт» цієї стрижки - чоловік з густими і (або) жорсткими локонами. На думку фахівців, короткий «їжачок» дещо нагадує попередній варіант, хоча відмінність є. Воно полягає у відсутності чіткої межі, що розділяє короткі і довгі пасма, в плавному і майже непомітному переході.
Останній, найочевидніший варіант - це «під нуль». Дуже добре поєднується з брутальною бородою або потужно розвиненим підборіддям, який прямо потребує підкреслення. Втім, іноді так стрижуться по цілком прозаїчнм причинам - через появу залисин.
Здійснюється це просто, приблизно ось так:
- Зістригають подовжене волосся за допомогою ножиць, полегшуючи роботу машинці.
- Обробляють скронево-потиличну зону, рухаючи машинку в різні боки.
- Якщо щось залишилося - прибираємо за допомогою бритви.
Після будь-якої вищезгаданої стрижки потрібно змахнути з голови решту волосся і промити її теплою водою.
Коментарі