Зачіски різних країн та народів

31.08.2020
Назад

Кожен народ має свої традиції, модні тенденції в одязі, стрижках. Зачіски різних країн для чоловіків мають свої особливості та відзнаки. Завдяки створюваному образу, ми з упевненістю можемо сказати до якої нації належить той чи інший представник. За рахунок великої різноманітності традицій зараз перукарі роблять незвичайні стрижки, змішуючи кілька напрямків в одному. З'єднання різних мотивів дає можливість удосконалити кожен образ, а також зробити його по-своєму неповторним.

Розглянемо, які зачіски популярні в окремих країнах. Виділимо їх головні рідкісні риси, переваги і яким хлопцям вони підходять відповідно до їх зовнішністю, стилю.

Типова російська стрижка

У давні часи на Русі особливе місце займала чистота. Тому хлопці, як і дівчата, приділяли належну увагу своєму волоссю. Його мили спеціальними відварами, розчісували дерев'яними гребенями, роблячи при цьому зачіски, за якими можна було визначити сімейний статус чоловіка. Типова російська стрижка виконувалася наступним чином:

 • чисте, висушене (допускається злегка вологе) волосся розчісується;
 • укорочення волосся починається з потиличної області;
 • за допомогою ножиць робиться необхідна довжина. Починати варто з лівого боку. При цьому долоню направляється до підлоги. Зріз проходить ідеально рівно через лобно-тім'яну частину, скроні і потилицю;
 • таким же чином обробляється правий бік. Єдина відмінність в тому, що долоня, в якій знаходяться ножиці «дивиться» вгору;
 • контроль над створюваною стрижкою здійснюється за рахунок розчісування пасм на обличчя, в праву і ліву сторони. Такий прийом дозволяє зробити ідеальний проділ.

Головне завдання типової російської стрижки полягає в чіткій, рівній окантовці. Однією з найпопулярніших стрижок Русі була «під горщик». Її часто можна було побачити на молодих хлопцях. Акуратні контури створювалися, використовуючи посудину з глини, як правило, горщик. Його одягали на чоловічу голову і обрізали волосся по лінії краю. Представники віку 50+ мали пасма по плечі, а також довгу бороду. Ще однією варіацією російської стрижки є «під скобу». Вона відрізнялася бічним волоссям до середини вушної раковини, а спереду локони були до центру лоба.

русские мужские стрижки

Єврейська чоловіча зачіска

Як відомо, євреї характеризуються незвичайним стилем і традиціями. Згідно стародавніх звичаїв, хлопцям не дозволяли вкорочувати свою шевелюру. Основним традиційним елементом їх зачіски є пейси на короткій стрижці. Вони являють собою подовжене непідстрижене волосся в скроневій області. Відповідно до традицій, крім пейсів, віруючі чоловіки обов'язково мають бороду і головний убір.

Локони на скронях не бувають якоїсь конкретної довжини. Вона може бути найрізноманітніша. Одні залишають пасма до підборіддя, інші вважають за краще волосся до самого попереку. Єврейську релігійну зачіску кожен хлопець зможе виконати самостійно в домашніх умовах. Все, що потрібно, це відростити пасма в скроневій частині бажаної довжини, які в подальшому робляться хвилястими. Для завивки використовують плойку або, як в старі часи, шматок тканини (щільний папір).

Пейси добре поєднуються з довгою і укороченою зачіскою. Другий варіант буде добре виглядати тільки в присутності ярмулки - єврейський традиційний головний убір. Самою гармонійною комбінацією вважається довга стрижка, пейси, густа борода.

Зараз сучасні чоловіки нехтують древніми звичаями. Хлопці носять короткі стрижки без пейс. При необхідності доповнення образу даним елементом, продаються декоративні пасма, завдяки яким можна створити образ єврея.

еврейские мужские стрижки

Українські національні чоловічі зачіски

Однією з найпопулярніших є козацький оселедець. Стрижка була поширеною на Запорізькій території. Згодом вона розширила свої границі. Зараз можна зустріти в будь-якому великому місті молодих хлопців в такому образі. Тому дану українську національну зачіску можна сміливо називати модним трендом. Основна особливість - довгий локон на поголеній голові. Її техніка виконання, на перший погляд, досить проста і не вимагає якихось спеціальних перукарських пристосувань. Насправді все не так.

Даний тип має кілька варіацій. Розглянемо самі відомі види.

Хохол. Її зазвичай робили молодим хлопцям (скоріше навіть хлопчикам), які пройшли обряд посвячення (ініціації) приналежності до певної суспільної групи. Після цього голову на всі боки виголювали «під нуль», а в самому центрі залишали стирчати пасмо, яке по-сучасному називаються ірокез.

«Оселедець». Голова повністю очищалася від волосся. Спереду, прямо над чолом, залишали пасмо волосся. Його ширина повинна була відповідати трьом пальцям. Таку зачіску часто можна було зустріти в північній стороні України. Подібну стрижку дозволялося робити тільки воїнам. Згідно старовинним звичаєм «оселедець» закладали виключно на ліву сторону за вухо.

У наш час національні українські чоловічі стрижки мають різні сучасні варіації. Наприклад, до них відноситься «збитий чуб». Він відрізняється коротко поголеною скроневою областю, вистриженою потилицею і подовженими локонами на тімені. Зачіска красиво поєднується з бородою, а також зi стилем «авангард» в одязі. Вона прекрасно підійде чоловікам з:

 • витягнутим, овальним, прямокутним обличчям. Не радять робити її круглолицим хлопцям;
 • стрункою або спортивною статурою.

Безсумнівною перевагою зачіски вважається її універсальність. Вона не має обмежень за віком. Також стрижка ідеально поєднується з різним стилем: починаючи від повсякденного, закінчуючи діловим.

Українські чоловічі зачіски часів козацтва з кожним роком стають все більш популярними. Їх популярність обумовлюється такими перевагами:

 • підходить не тільки хлопцям, а й дівчатам;
 • дозволяється виконувати на волоссі з різною структурою;
 • поєднується практично з будь-якою зовнішністю.

украинские мужские стрижки

Основне обмеження по створенню даної стрижки є наявність середного, довгого волосся. Вона виконується тільки на коротких локонах. Щоб її створити ідеальною, краще звернутися до досвідченого майстра в барбершоп.

Американські чоловічі стрижки

Всім відомо, що Америка - одна з наймодніших країн. Саме звідти приходять всi кращі шикарні тенденції. Це стосується і зачісок. Однією з таких є стрижка мілітарі. Її можна побачити на політичних діячах, завдяки формі, яка чудово доповнює діловий образ. За рахунок незвичайного виду вона підходить для хлопців будь-якого віку. Використовуючи косметику для укладки, кожен день можна створювати новий імідж.

Американські чоловічі стрижки створюються на волоссі різної довжини. Для цього використовують спеціальну бритву з насадками. Потилична і скроневу області виголюють. Найскладнішим є вирівнювання волосся на тімені. Зачіска вимагає постійного догляду. Для підтримки привабливої форми необхідно регулярно проводити корекцію.

Стрижки в американському стилі характеризуються сміливою структурою і незвичайною креативністю, яка з кожним роком вдосконалюється. З їх допомогою можна запросто підкреслити достоїнства зовнішності. Тому експериментуйте зі своїм волоссям і не бійтеся екстремальних змін!

Чоловічі зачіски середньовіччя

Виділяють три варіації стрижки періоду Середньовіччя, які полюбилися і досі подобаються багатьом сучасним хлопцям.

Розпущене або кучеряве волосся середньої довжини. У той час їх носили чоловіки, які були вищої соціальної групи. Довгі пасма були символом влади, авторитету. Тому зараз нерідко зустрічаються представники сильної статі, які вважають за краще довгу стрижку. Вона добре поєднується з триденною щетиною.

мужские прически средневековья

Самурайський пучок. Він вважався зручним в період військових дій. Волосся збиралося на маківці в «гульки». Завдяки цьому воно не заважало в процесі, наприклад, стрільби з лука. Самурайський пучок - незвичайна зачіска, яка додасть образу витонченості і якоїсь незвичайної привабливості.

Подовжений риб'ячий хвіст вікінга. Середньовічні воїни з північної частини відрізнялися креативністю. Свої фантазії вони втілили і в дану зачіску. Вона має чисто виголені скронi, а також довгу смужку волосся, яка укладалася назад. Решту волосся зав'язували в риб'ячий хвіст, при цьому в декількох місцях його перев'язували ниткою (в наш час гумками для волосся).

Всі зачіски різних країн і народів є по-своєму особливими, незвичайними. Багато видів стрижок «дожили» до нинішнього періоду. Підтвердженням чого є сучасна мода в перукарському світі. Чоловіки, прагнучи виглядати красиво, доглянуто, привабливо експериментують з древніми стрижками, вносячи в них сучасні тенденції.

Вибирайте для себе найбільш підходящий варіант, і вбивайте всіх своєю неординарною зовнішністю!

31.08.2020
BestBarber

Коментарі

Рекомендовані статті
Чоловіча зачіска «‎сміттєвий пакет»
Чоловіча зачіска «‎сміттєвий пакет»
30.03.2021

Фраза «сміттєвий пакет» в першу чергу асоціюється з поліетиленовим мішком для відходів. Але так ще називається модна стрижка, яку носять чоловіки з довгим волоссям. Багато з них навіть не замислюються, що зачіска з хвостом - це тренд останніх років.

Читати статтю повністю
Стрижки для хлопчика з малюнком
Стрижки для хлопчика з малюнком
20.02.2021

Останнім часом стрижки з малюнком набирають популярності серед хлопців шкільного віку. Суть в тому, щоб виділитися і надати дитині почуття впевненості в тому, що він особливий, і більше такої зачіски ні у кого немає. Навіть дорослі чоловіки зупиняють свій вибір на хитромудрих візерунках, часом перетворюючи свою голову в полотно для малювання.

Читати статтю повністю
Чоловічі стрижки 2021 модні тенденції
Чоловічі стрижки 2021 модні тенденції
24.02.2021

При наявності професійних барбершопів чоловікам вже непробачно виглядати неохайно. Особливо в плані зачіски. Але навіть якщо ви не звикли часто відвідувати перукарню, один похід до майстра здатний все змінити. А щоб не ламати голову над тим, що зараз в моді, читайте про популярнi чоловічі стрижкb в 2021 році.

Читати статтю повністю
Варіація чоловічої стрижки Man Bun
Варіація чоловічої стрижки Man Bun
15.03.2021

Далеко не кожен чоловік наважиться приміряти на собі зачіску з довгим волоссям. Зачіска мен бан - це вибір безстрашних, творчих особистостей. Правда, укладати таку стрижку необхідно щодня.

Читати статтю повністю
Засоби для відновлення волосся у чоловіків
Засоби для відновлення волосся у чоловіків
25.03.2021

Чоловіки піклуються про здоров'я свого волосся набагато менше жінок. З одного боку, з дитинства хлопчиків менше турбує власна зовнішність. З іншого, багато чоловіків не знають як правильно доглядати за власною шевелюрою, як відновити волосся після випадіння.

Читати статтю повністю
Чоловіча зачіска «‎сміттєвий пакет»
Чоловіча зачіска «‎сміттєвий пакет»
30.03.2021
Стрижки для хлопчика з малюнком
Стрижки для хлопчика з малюнком
20.02.2021
Чоловічі стрижки 2021 модні тенденції
Чоловічі стрижки 2021 модні тенденції
24.02.2021
Варіація чоловічої стрижки Man Bun
Варіація чоловічої стрижки Man Bun
15.03.2021
Засоби для відновлення волосся у чоловіків
Засоби для відновлення волосся у чоловіків
25.03.2021
Більше статей

Зачіски різних країн та народів

31.08.2020

Кожен народ має свої традиції, модні тенденції в одязі, стрижках. Зачіски різних країн для чоловіків мають свої особливості та відзнаки. Завдяки створюваному образу, ми з упевненістю можемо сказати до якої нації належить той чи інший представник. За рахунок великої різноманітності традицій зараз перукарі роблять незвичайні стрижки, змішуючи кілька напрямків в одному. З'єднання різних мотивів дає можливість удосконалити кожен образ, а також зробити його по-своєму неповторним.

Розглянемо, які зачіски популярні в окремих країнах. Виділимо їх головні рідкісні риси, переваги і яким хлопцям вони підходять відповідно до їх зовнішністю, стилю.

Типова російська стрижка

У давні часи на Русі особливе місце займала чистота. Тому хлопці, як і дівчата, приділяли належну увагу своєму волоссю. Його мили спеціальними відварами, розчісували дерев'яними гребенями, роблячи при цьому зачіски, за якими можна було визначити сімейний статус чоловіка. Типова російська стрижка виконувалася наступним чином:

 • чисте, висушене (допускається злегка вологе) волосся розчісується;
 • укорочення волосся починається з потиличної області;
 • за допомогою ножиць робиться необхідна довжина. Починати варто з лівого боку. При цьому долоню направляється до підлоги. Зріз проходить ідеально рівно через лобно-тім'яну частину, скроні і потилицю;
 • таким же чином обробляється правий бік. Єдина відмінність в тому, що долоня, в якій знаходяться ножиці «дивиться» вгору;
 • контроль над створюваною стрижкою здійснюється за рахунок розчісування пасм на обличчя, в праву і ліву сторони. Такий прийом дозволяє зробити ідеальний проділ.

Головне завдання типової російської стрижки полягає в чіткій, рівній окантовці. Однією з найпопулярніших стрижок Русі була «під горщик». Її часто можна було побачити на молодих хлопцях. Акуратні контури створювалися, використовуючи посудину з глини, як правило, горщик. Його одягали на чоловічу голову і обрізали волосся по лінії краю. Представники віку 50+ мали пасма по плечі, а також довгу бороду. Ще однією варіацією російської стрижки є «під скобу». Вона відрізнялася бічним волоссям до середини вушної раковини, а спереду локони були до центру лоба.

русские мужские стрижки

Єврейська чоловіча зачіска

Як відомо, євреї характеризуються незвичайним стилем і традиціями. Згідно стародавніх звичаїв, хлопцям не дозволяли вкорочувати свою шевелюру. Основним традиційним елементом їх зачіски є пейси на короткій стрижці. Вони являють собою подовжене непідстрижене волосся в скроневій області. Відповідно до традицій, крім пейсів, віруючі чоловіки обов'язково мають бороду і головний убір.

Локони на скронях не бувають якоїсь конкретної довжини. Вона може бути найрізноманітніша. Одні залишають пасма до підборіддя, інші вважають за краще волосся до самого попереку. Єврейську релігійну зачіску кожен хлопець зможе виконати самостійно в домашніх умовах. Все, що потрібно, це відростити пасма в скроневій частині бажаної довжини, які в подальшому робляться хвилястими. Для завивки використовують плойку або, як в старі часи, шматок тканини (щільний папір).

Пейси добре поєднуються з довгою і укороченою зачіскою. Другий варіант буде добре виглядати тільки в присутності ярмулки - єврейський традиційний головний убір. Самою гармонійною комбінацією вважається довга стрижка, пейси, густа борода.

Зараз сучасні чоловіки нехтують древніми звичаями. Хлопці носять короткі стрижки без пейс. При необхідності доповнення образу даним елементом, продаються декоративні пасма, завдяки яким можна створити образ єврея.

еврейские мужские стрижки

Українські національні чоловічі зачіски

Однією з найпопулярніших є козацький оселедець. Стрижка була поширеною на Запорізькій території. Згодом вона розширила свої границі. Зараз можна зустріти в будь-якому великому місті молодих хлопців в такому образі. Тому дану українську національну зачіску можна сміливо називати модним трендом. Основна особливість - довгий локон на поголеній голові. Її техніка виконання, на перший погляд, досить проста і не вимагає якихось спеціальних перукарських пристосувань. Насправді все не так.

Даний тип має кілька варіацій. Розглянемо самі відомі види.

Хохол. Її зазвичай робили молодим хлопцям (скоріше навіть хлопчикам), які пройшли обряд посвячення (ініціації) приналежності до певної суспільної групи. Після цього голову на всі боки виголювали «під нуль», а в самому центрі залишали стирчати пасмо, яке по-сучасному називаються ірокез.

«Оселедець». Голова повністю очищалася від волосся. Спереду, прямо над чолом, залишали пасмо волосся. Його ширина повинна була відповідати трьом пальцям. Таку зачіску часто можна було зустріти в північній стороні України. Подібну стрижку дозволялося робити тільки воїнам. Згідно старовинним звичаєм «оселедець» закладали виключно на ліву сторону за вухо.

У наш час національні українські чоловічі стрижки мають різні сучасні варіації. Наприклад, до них відноситься «збитий чуб». Він відрізняється коротко поголеною скроневою областю, вистриженою потилицею і подовженими локонами на тімені. Зачіска красиво поєднується з бородою, а також зi стилем «авангард» в одязі. Вона прекрасно підійде чоловікам з:

 • витягнутим, овальним, прямокутним обличчям. Не радять робити її круглолицим хлопцям;
 • стрункою або спортивною статурою.

Безсумнівною перевагою зачіски вважається її універсальність. Вона не має обмежень за віком. Також стрижка ідеально поєднується з різним стилем: починаючи від повсякденного, закінчуючи діловим.

Українські чоловічі зачіски часів козацтва з кожним роком стають все більш популярними. Їх популярність обумовлюється такими перевагами:

 • підходить не тільки хлопцям, а й дівчатам;
 • дозволяється виконувати на волоссі з різною структурою;
 • поєднується практично з будь-якою зовнішністю.

украинские мужские стрижки

Основне обмеження по створенню даної стрижки є наявність середного, довгого волосся. Вона виконується тільки на коротких локонах. Щоб її створити ідеальною, краще звернутися до досвідченого майстра в барбершоп.

Американські чоловічі стрижки

Всім відомо, що Америка - одна з наймодніших країн. Саме звідти приходять всi кращі шикарні тенденції. Це стосується і зачісок. Однією з таких є стрижка мілітарі. Її можна побачити на політичних діячах, завдяки формі, яка чудово доповнює діловий образ. За рахунок незвичайного виду вона підходить для хлопців будь-якого віку. Використовуючи косметику для укладки, кожен день можна створювати новий імідж.

Американські чоловічі стрижки створюються на волоссі різної довжини. Для цього використовують спеціальну бритву з насадками. Потилична і скроневу області виголюють. Найскладнішим є вирівнювання волосся на тімені. Зачіска вимагає постійного догляду. Для підтримки привабливої форми необхідно регулярно проводити корекцію.

Стрижки в американському стилі характеризуються сміливою структурою і незвичайною креативністю, яка з кожним роком вдосконалюється. З їх допомогою можна запросто підкреслити достоїнства зовнішності. Тому експериментуйте зі своїм волоссям і не бійтеся екстремальних змін!

Чоловічі зачіски середньовіччя

Виділяють три варіації стрижки періоду Середньовіччя, які полюбилися і досі подобаються багатьом сучасним хлопцям.

Розпущене або кучеряве волосся середньої довжини. У той час їх носили чоловіки, які були вищої соціальної групи. Довгі пасма були символом влади, авторитету. Тому зараз нерідко зустрічаються представники сильної статі, які вважають за краще довгу стрижку. Вона добре поєднується з триденною щетиною.

мужские прически средневековья

Самурайський пучок. Він вважався зручним в період військових дій. Волосся збиралося на маківці в «гульки». Завдяки цьому воно не заважало в процесі, наприклад, стрільби з лука. Самурайський пучок - незвичайна зачіска, яка додасть образу витонченості і якоїсь незвичайної привабливості.

Подовжений риб'ячий хвіст вікінга. Середньовічні воїни з північної частини відрізнялися креативністю. Свої фантазії вони втілили і в дану зачіску. Вона має чисто виголені скронi, а також довгу смужку волосся, яка укладалася назад. Решту волосся зав'язували в риб'ячий хвіст, при цьому в декількох місцях його перев'язували ниткою (в наш час гумками для волосся).

Всі зачіски різних країн і народів є по-своєму особливими, незвичайними. Багато видів стрижок «дожили» до нинішнього періоду. Підтвердженням чого є сучасна мода в перукарському світі. Чоловіки, прагнучи виглядати красиво, доглянуто, привабливо експериментують з древніми стрижками, вносячи в них сучасні тенденції.

Вибирайте для себе найбільш підходящий варіант, і вбивайте всіх своєю неординарною зовнішністю!

31.08.2020
BestBarber

Поділіться статтею


Коментарі

Рекомендовані статті
Чоловіча зачіска «‎сміттєвий пакет»
Чоловіча зачіска «‎сміттєвий пакет»
30.03.2021

Фраза «сміттєвий пакет» в першу чергу асоціюється з поліетиленовим мішком для відходів. Але так ще називається модна стрижка, яку носять чоловіки з довгим волоссям. Багато з них навіть не замислюються, що зачіска з хвостом - це тренд останніх років.

Читати статтю повністю
Стрижки для хлопчика з малюнком
Стрижки для хлопчика з малюнком
20.02.2021

Останнім часом стрижки з малюнком набирають популярності серед хлопців шкільного віку. Суть в тому, щоб виділитися і надати дитині почуття впевненості в тому, що він особливий, і більше такої зачіски ні у кого немає. Навіть дорослі чоловіки зупиняють свій вибір на хитромудрих візерунках, часом перетворюючи свою голову в полотно для малювання.

Читати статтю повністю
Чоловічі стрижки 2021 модні тенденції
Чоловічі стрижки 2021 модні тенденції
24.02.2021

При наявності професійних барбершопів чоловікам вже непробачно виглядати неохайно. Особливо в плані зачіски. Але навіть якщо ви не звикли часто відвідувати перукарню, один похід до майстра здатний все змінити. А щоб не ламати голову над тим, що зараз в моді, читайте про популярнi чоловічі стрижкb в 2021 році.

Читати статтю повністю
Варіація чоловічої стрижки Man Bun
Варіація чоловічої стрижки Man Bun
15.03.2021

Далеко не кожен чоловік наважиться приміряти на собі зачіску з довгим волоссям. Зачіска мен бан - це вибір безстрашних, творчих особистостей. Правда, укладати таку стрижку необхідно щодня.

Читати статтю повністю
Засоби для відновлення волосся у чоловіків
Засоби для відновлення волосся у чоловіків
25.03.2021

Чоловіки піклуються про здоров'я свого волосся набагато менше жінок. З одного боку, з дитинства хлопчиків менше турбує власна зовнішність. З іншого, багато чоловіків не знають як правильно доглядати за власною шевелюрою, як відновити волосся після випадіння.

Читати статтю повністю
Чоловіча зачіска «‎сміттєвий пакет» Стрижки для хлопчика з малюнком Чоловічі стрижки 2021 модні тенденції Варіація чоловічої стрижки Man Bun Засоби для відновлення волосся у чоловіків
Більше статей