З кожним роком змінюється не тільки мода, але і манера поведінки вашої дитини. Похід в школу асоціюється з вибором стилю одягу, аксесуарів і зачіскою. Дівчаткам набагато простіше підібрати всі необхідні атрибути, так як вибір дуже великий. Хлопчикам набагато складніше визначиться з тієї чи іншої покупкою, що вже й казати про модні стрижки.
Зачіски для хлопчиків в школу можна підібрати, звернувшись за допомогою до глянцевих журналiв або ще простіше до фахівців. Багато дітей сьогодні досить гіперактивні і не завжди за ними встигаєш в моді. Але для школи не підійдуть незвичайного характеру зачіски, все-таки ви відправляєте дитину вчитися, а не модничати - це ви і повинні йому пояснити.
На що в першу чергу звертати увагу при виборі зачіски
Дуже складно визначиться з вибором зачіски для школи хлопчикам, варто звернути увагу на модні і стильні тенденції, а також на особливості поведінки і стилю вашої дитини. Фахівці пропонують кілька видів стрижок, які ви зможете втілити в реальність, не вдаючись за допомогою до перукаря. Наприклад:
- Ви можете самі красиво зробити укладку із застосуванням гелю для волосся і фена. Використовуючи круглу щітку і в процесі піднімати волосся догори;
- Можна укласти волосся у вертикальному положеннi після того, як помиєте волосся і скористаєтеся щіткою і феном. Потім потрібно буде локони скрутити в джгутики і зафіксувати гелем для укладки волосся.
- Як бачите складнощів немає, головне враховувати стиль стрижки підключивши фантазію і підручні засоби. Найголовніше прорахувати час на укладку волосся, так як вранці у вас буде не так його і багато. До того ж намагайтеся прибрати зухвалий дизайн і додаткові елементи, які будуть заважати дитині під час занять.
Важливо! При виборі стрижки або укладцi радитися зі своєю дитиною, так як саме він буде ходити в школу і спілкуватися з однолітками.
Як правильно підібрати стрижку дитині
Зробити красиві зачіски в школу хлопчикам може здатися нелегким процесом. Тут є як позитивні, так і негативні сторони. Щоб все зробити правильно, потрібно в першу чергу враховувати всі характерні риси вашої дитини, його хобі, захоплення, і прислухатися до його особистої думки. Сьогодні більше переваг віддають класичним стрижкам, в яких присутня асиметрія і трохи хаосу на голові. У будь-якому випадку стрижки потрібно підбирати з урахуванням густоти, кольору, довжини, форми голови і обличчя. Багато хлопців вважають за краще оригінальні зачіски і більше стали віддавати перевагу стрижкам з бічними проділами. Така стрижка не займає багато часу як у самому процесі, так і в подальшій укладці. Не забувайте про те, що будь-яка зачіска повинна приносити комфорт і зручність. Наприклад, якщо ваша дитина займається спортом, тоді найкраще робити коротку довжину волосся. Якщо ж у вас дитина творча натура, тоді краще віддати перевагу подовженому волоссi, яке підкреслить його неповторний образ.
Якщо ваша дитина вперше сідає в перукарське крісло, тоді потрібно ретельно проговорити і підготувати його. У багатьох салонах зараз підставляють спеціальні підставки або стільці для зручного перебування, а батьки можуть принести улюблену іграшку дитини. Якщо буде боятися, тоді ви можете взяти його на руки. Обов'язково потрібно посадити його перед дзеркалом і йому буде видно, що відбувається, і може проявиться більший інтерес до подальших відвідувань.
Як правильно стригти дитину
Далі ми розповімо докладніше, як постригти школяра і не відбити бажання на подальші відвідування салону. Для початку потрібно ретельно зволожити волосся з використанням спрей насадки, ретельно розчесати, і в місці, де будете зрiзати волосся, трохи притиснути пасмо між середнім і вказівним пальцем. Далі спустити пальці до того рівня, який потрібно зістригти. Що стосується чубчика, тут потрібно відокремити зону, розділити на дві лінії починаючи від центральної частини верхівки до краю зовнішньої точки лівої і правої брови, потрiбно перевірити симетричні вийшли лінії чи ні. До центральної частини розчесати чуб донизу, затиснути пасмо між пальцями і провести до рівня зрізу. Дуже важливо сильно не натягувати пасма і вести у напрямку донизу. Найкраще, і красивіше буде виглядати, якщо чубчик пiдстригти до рівня брів. Також варто враховувати, що мокре волосся набагато довше, ніж сухе. Щоб уникнути казусу волосся під час сушіння краще підстригти чубчик трохи нижче рівня брів або чітко по їх лінії.
Як підстригти хлопчика модно
Повернемося до самої стрижки, на початковому етапі вам потрібно буде розділити волосся на 4 зони, кожну зону закріпити спеціальними зажимами. Починати краще всього з верхівки, відгородити з використанням гребінця горизонтальну пiдзону, верхню частину зафіксувати зажимом, а нижню прочесати до нижньої частини волосся, такий же процес слід виконати і з другою зоною. Голову дитини пригнути донизу, з нижньої підзони зачесати вгору волосся і встановити середній палець на межу потиличної частини. Підняте волосся опустіть на палець і притисніть їх вказівним пальцем, тепер зістригайте зайве волосся.
Ножиці потрібно тримати так, щоб кінчики ваших пальців були донизу від напрямку вістря ножиць. Опустити пасма можна тільки тоді, коли буде видно лінію зрізу. Таку лінію називають базовою, вона буде розташована вище нижнього краю волосся. Таким же методом підстригають праву і ліву сторону пасом, що знаходяться в нижній частині підзони. За підсумком у вас повинні вийти лінії нижнього зрізу і базові, де нижній шар у вас буде нерівним. Це також зробити і з іншими сторонами, які ви закріплювали зажимами.
Переходимо до потиличної частини і довжини пасм біля вуха. Розчісували волосся за вухом наперед, затискаємо пальцями пасма і стрижемо під прямим кутом трохи закруглив куточок, щоб не зачепити базову зону.
Коли закінчите стрижку, вам потрібно оглянути дитину з усіх боків голови і переконається, що всі зони стали симетричні один до одного. Тут рекомендується орієнтуватися на положення вух.
З такою стрижкою у вас і вашої дитини не виникатиме проблем з укладкою і це не буде займати багато часу. Якщо дитина не звикла або не любить користуватися феном, то уклаку можна робити за допомогою спеціального гелю, укладаючи локони руками, надаючи стрижці злегка вологого ефекту.
Коментарі